Besplatne Analize Za Kladionicu - nedelja 21. septembar 2014
Tenis - ATP Metz

19:30 Mathieu P.H.-Sousa J. 1 @1.70 Pinnacle 3/10

U trecem kolu turnira u Metzu snage ce odmjeriti domaci veteran Mathieu i Portugalac Sousa. Mathieu je ovdje domacin,trenutno 91. na ATP ljestvici. Zdrijeb mu se nije bas naklonio ali prva dva kola nije imao vecih problema, pobjedio je Beckera u dva tie-breaka i zatim Rosola takoder u dva seta. Njemu je to bila prva pobjeda top 30 igraca ove sezone i na to je izjavio:

- Ovo je moja prva Top 30 pobjeda sezone i naravno, sretan sam. Rosol može biti vrlo opasan jer uvijek igra vrlo agresivno i ponekad mu jednostavno ne možeš ništa.

Sousa je ovdje imao naklonjen zdrijeb i samo radi toga je prosao. Pruzio je losu igru,u mecu protiv Sijslinga koji nije vec duze vrijeme u formi spasio je cak 14 od 16 break lopti. Sijsling je mogao do pobjede da je igrao malo pametnije i sa manje gresaka. Jednostavno previse toga je propustio da bi na kraju slavio. Sousa ga je "uzeo" u trecem setu u tie-breaku. Provukao se i pokazao ranjivost, što bi domac'i veteran mogao iskoristiti. Dugo je c(ekao na ovakvu priliku.

Mathieu je jako motiviran,imati ce i podrsku publike,prva dva kola prosao je bez izgubljenog seta,a takoder ovdje je vec imao jako dobrih rezultata (dva polufinala i finale). Izjavio je da ce sto vise igrati domace turnire iz privatnih razloga.

Sousa vec za dva dana putuje u Kuala Lumpur gdje brani 250 bodova i svakako da mu je taj turnir vazniji nego danasnji mec. Pitanje je koliko je on motiviran,a pomalo i umoran jer je imao gostovanje u DC pa ravno dosao u Metz. Sijslinga je jedva prošao u TB 3. seta i ako danas pruzi protivniku prilike kao u tom mecu mislim da ce jako tesko doci do pobjedePreuzeta sa http://www.dnevni-tipovi.net

Kloten - Zurich

ŠVICARSKA: NLA - 4. kolo

Kloten je jako loše otvorio sezonu ne samo rezultatski nego i pokazanom igrom, jednostavno ne djeluju kompaktno i nisu dovoljno uigrani.
Odigrali su 3 utakmice i imaju 3 poraza uz 5:15 gol razliku. Poraženi su od Lausanea, Davosa i Servetea.
Zurich je sasvim suprotnost od Klotena oni igraju jako dobro i trenutno su prvi na tablici.
Oni su odigrali 4 utakmice i upisali su 3 pobjede uz 1 poraz uz 18:10 gol razliku.
Slavili su protiv Zuga sa 6:4 iako su nakon prve trec'ine gubili sa 4:0. Bio je to sasvim c(udna utakmica i zaista jedan od najvec'ih preokreta na utakmici hokeja. Slavili su još protiv Ambria i Rapressvila dok su poraženi od Fribourga sa 4:3.

Ova dva tima su odigrali i pripremni dvoboj pred sezonu i slavio je Zurich sa 2:1.
Kloten igra u katastrofalnoj formi oni imaju 12 poraza za redom, što u ligi što u Ligi prvaka.
Igram nešto sigurniju opciju KP ako bude nedoluc(eno pa da se odluc(uje na produžetke ili penale.
Mislim da c'e Zurich znati iskoristiti slabu formu domac'ina i da c'e slaviti u ovome duelu.